Бронюєм по цінах санаторіїв та готелів, без накруток і комісій
1P = 0.32 грн.    1€ = 37.76 грн.    1$ = 36.57 грн.    
  • Готель Алькор

    Новинка весни 2018, новий готель преміум класу.

  • Green Park Hotel

    Новинка осені 2017, новий готель преміум класу.

Відпочинок в Україні

Україна - край, що розмістився в центральній та східній частині європейського континенту, найбільша країна в Європі з величною історією та захоплюючою культурою. Наразі це темна конячка в світі туризму.

Ця країна має чим здивувати: древні фортеці, природні заповідники, незвичні поселення, цікаві традиції, величні гірські масиви та гірськолижні курорти, історичні та культурні центри (такі як Львів, Ужгород, Чернівці, Київ та ін.), бальнеологічні курорти та центри медичного туризму (такі як Трускавець, Моршин, Східниця), термальні джерела та солені озера, виноградники та виноробні, де виготовляють різноманітні закарпатські вина – це далеко неповний список атракцій, які можна тут знайти.

Якщо ви бажаєте отримати максимум вражень за невеликі гроші тоді вам сюди. Відпочинок в Україні по кишені кожному, адже різноманіття вибору курортів, готелів, приватних садиб, лікувальних центрів і т. д. просто вражає, а демократичність цін приємно радує туристів.

Інші курорти: відпочинок на Арабатській Стрілці, у Бердянську, у Геничеську, у Стрілковому, в Урзуфі, у Залізному Порту, у Лазурному та на Бирючому острові.

Хочу отримувати повідомлення про акційні пропозиції!